27 Nisan 2012 Cuma

İç HesaplaşmasıKonuşacak çok kelimesi olduğu halde susan insanlar gibi.Farkında olduğum şeyler boynumdan yukarı ateş topları fırlatıyor.Kaçmak için kendimi kullanıyorum.
Git dedim.Niye gitmedin?
 Bu kadar basitti işte.İçimde her gün bir insanın daha cinayetini işliyorum.Ölü sayısı her gün doğuşunda biraz daha artıyor.Kanserli gibi ölüyorlar.Acı içinde.Oysa bu da basit değil mi? Kalbe bir bıçak darbesi.Her şey sonlanır.Saniyeler içinde.
 Bazen gidecek çok az yerimin olduğunu hatırlıyorum.Bir şeyleri terk edince gidebileceğim bir odam var.Evim yok.Güvenen insanların sığınakları evleri olur.Ben soluduğum havaya bile şüpheliyken tabi bir sığınağım yok.
Hayır canım seni kullanmıyorum.Sadece sana aşık olma ihtimalimi deniyorum.Ki senden hoşlanıyorum.
Yanılgılarla doluyum.Gözlerimden,kulaklarımdan hatalarım fışkırıyor.Dur diyemediklerime,kal dediklerime.Bazen daha çok anlaşılmak istiyorum.Tamda o anlarda nasıl hissediyorsun diye soran insanlar istiyorum.Nasılsın,n’apıyorsun daha anlamsız.Sanane ne bok yediğimden ruhumla ilgilen.
 Saçmalıyorum.Çünkü söylemem gereken şeyler konuştuğunda iç sesimi kesiyorum.Beynimle düşüncelerim arasında köprü kuran ne varsa bu yüzden nefret ediyorum.

İyisimi Tanrım duygularımı al sen.Bak sende rahat edeceksin söz.
Boşluk.Boşluk.Bok gibi boşluk.Kapkara.içinde zerre bir şey yok.Bazen ki bazende değil yine o lanet anlarda boşluklarım sıkışıyor.Baskı.O zaman iç organlarımın bile sızladığını hissediyorum.Konuşamıyorum.Ağlayamıyorum.Ama yanımdaki insanlardan nefret ediyorum o anlarda.İnsanlıklarından şüphe ediyorum.Ya da abartıyorum.Ama ben dayanamıyorum.Ben dayanamazken onlarda gelip başını dayasın istemiyorum.Çünkü benim sarılacak insanlara ihtiyacım var.Kedi gibi sürekli ilgi bekleyenlere değil.
 Beni kendine bağlayacak bir yol bulmalısın.Yoksa sabaha yine öleceğim.
Bilmiyorum işte.Ne gelecek hakkında bir fikrim var ne de yaptığım elle tutulur bir iş.Boş alanda ilerliyorum.İstiyor muyum diye düşünmüyor değilim ama isteyecek gücümü tüketmişken hemde bu kadar boş yere tüketmişken kendimi iyi hissedemiyorum.Sanırım daha çok uyusam kendime gelirim.
                                     
AMINA KOYDUĞUMUN ÇOCUĞU BARİ KARŞIMA GEÇİP KONUŞMA.
Ya çok yorgunum.Ve artık orospu çocukluğunu bırakıp siktir git uzaklaş benden.Ben senden kaçıyorum sen geliyorsun.Kasten yapmıyorsan da belanı sikeyim.Yemiyorum o numaraları.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Iron and Wine dinleyin bence