11 Mart 2012 Pazar

Çok uzakta yüzüyorum ve çok yüksek de uçuyorum

Yapamadın.Beni hayatının herhangi bir yerine koyamadın.Bende istediğim yere ulaşamadım.Bu kadardı.Her şey bu kadardı ve bende kendimi senin hayatında koyabileceğim tek yere koyuyorum.Senden habersiz.
 Uzun zamandır her şeyi zamanın akışına bırakmıştım.Sadece karşıdan izleyip müdahale etmem gereken yerlerde taşlarımı oynamıştım.Oyun gibiydi her şey.Ve dayanamıyorum artık.Ağlamama dayanamıyorum.Tercihlerine,gülüşüne,sözlerine,yaptıklarına katlanamıyorum.Zamanı geldi işte.
 Çok sevdim sanırım.Beni incitsen de.Seninle geçireceğim günleri düşünerek biraz daha ayakta kalmaya çalıştım.Kendi dünyamı yarattım yine.Söylediklerini çok anladım.Fazla anlamlar yükledim.Üstesinden kalkamayacağım anlamlar.Ve sende senden her vazgeçtiğimde bunu farketmiş gibi yeniden ortaya çıktın.Ve içinden kimsenin çıkamadığı tek çıkış yolu olan bir belirsizlik yarattın.Paradoksta bıraktın beni...
 Sen her geldiğinde biraz daha bekledim.Bekledim.Bekledim ve beklemeye devam ettim.
 Beklediğim bu süre içersin de hep kendimden bir şeyler eksilttim.Çok aldandım.Başka düşüncelere yer veremez oldum.İstisnasız her zaman aklımdaydın ve bunun karşılıklı olmadığını bilmek beni yeni düşüncelere,yeni boşluklara sürüklüyordu.
 Farkındayım artık.Senin neyi istediğinin,benim kendimi nasıl kandırdığımın.Ve işte yine bir sona daha geldim.Bütün taşlarımı havaya fırlatıyorum.
 Bu kadar.
 Kendimi çok kaybettim.Senden kaçamadım ama bu kadar işte.Hiçbir şey umrumda değil artık.Korkak adımlar,tuhaf bakışlar ve daha sıralayabileceğim hiçbir şey umrumda değil artık.


Şarkısı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Iron and Wine dinleyin bence